Štúdium v zahraničí ťa nezruinuje. Naopak.

Aké sú možnosti financovania štúdia vo Veľkej Británii?

Vyštudovať univerzitu vo Veľkej Británii môže byť aj napriek Brexitu dostupné vďaka štipendiám dosahujúcim vo výške £22,000.

Živobytie v Anglicku

Študentský život v pohode utiahneš z brigády popri škole na čiastočný úväzok. Tú nie je problém získať ani odmakať. Rozhovoríš sa anglicky a budeš dostávať v priemere £10 na hodinu. Aj tu máme pár dobrých rád - kedy s prácou pri škole začať a kde ju hľadať. Ozvi sa nám a radi ti pomôžeme.

Štipendiá a pôžičky

Množstvo našich partnerských univerzít udeľuje tak automatické štipendiá pre študentov EÚ ako aj akademické štipendiá od £5,000 do £22,000

Od roku 2016 sa UniLinku podarilo študentom získať štipendiá za takmer 3 milióny eur.

Ďalšou možnosťou akou si financovať školné je formou študentskej pôžičky z vlády Slovenskej Republiky. Ako študent bakalárskeho alebo magisterského programu si môžeš požičať až 5 000 eur a to každý rok po dobu max 6 rokov. Študentská pôžička dovoľuje nastavenie odkladu splátok až na 7 rokov. To znamená, že vieš vyštudovať bakalársky aj magisterský titul, a začať splácať až po doštudovaní.

Stále váhaš?
Spoj sa s nami

Je to prvý krok k spoločnej schôdzke. My sa na tvoj príbeh pozrieme, posúdime, čo pre teba môžeme urobiť a čo najskôr sa ozveme späť. Tvoji rodičia s nami budú v pohode, máme sa čím pochváliť.