Pokiaľ nevnímaš Dubaj len ako vysnívanú dovolenkovú destináciu, ale vieš si tam predstaviť aj žiť, študovať a využiť úžasné pracovné príležitosti a prax priamo v Dubaji, máme pre Teba fantastickú správu!
UniLink ponúka v spolupráci s našimi partnerskými britskými univerzitami v Dubaji exkluzívne garantované štipendiá, a to po celú dobu štúdia, ktoré školné zníži až o 20-40 %.

V tomto článku nájdeš kompletný zoznam štipendií aj s podmienkami na ich získanie a termíny, aby Ti žiadne z nich neutieklo.

A nezabudni, full-time master’s odbory na našich britských univerzitách v Dubaji sú len na 1 rok!

Middlesex University Dubai

International Study Grant

25% zľava na školnom po celú dobu štúdia

Early Bird Discount

Zľava 9 000 AED z celkového školného

Full Payment Discount

3% zľava na školnom

Príklad: MA International Business Management odbor stojí 70 000 AED (cca 17 540 EUR). Pokiaľ si občanom EÚ a budeš sa na túto univerzitu hlásiť cez UniLink získaš automaticky 25% International Study Grant, ktorý ti školné zníži na 52 500 AED (cca 13 150 EUR). Navyše, ak stihneš ponuku na štúdium formálne prijať a zapatiť zálohu na školné vo výške 3000 AED do 15. 4. 2024, získaš early bird discount vo výške 9 000 AED, čím sa tvoje celkové školné zníži na 41 500 AED (cca 10 400 EUR).

University of Birmingham Dubai

Automatické štipendium pre UniLink študentov

30% zľava na školnom po celú dobu štúdia

Advanced Award

10% zľava na školnom

Príklad: MSc Computer Science stojí 148 138 AED (cca 37 370 EUR). Ak sa hlásiš cez UniLink, si EÚ občanom a formálne akceptuješ ponuku na štúdium a zaplatíš zálohu na školnom vo výške 5000 AED do 31.05.2024, získaš automaticky exkluzívnu zľavu na školnom vo výške 40 % (30+10 %), takže tvoje celkové školné bude 88 883 AED (cca 22 400 EUR).

Heriot-Watt University Dubai

Prehľad všetkých štipendií na Heriot-Watt University Dubai nájdeš tu.

Early Bird Discount

zľava 10 000 AED na školné

Akademické štipendá

10% – 15% zľava zo školného

Full Payment Discount

3 % zľava na školnom

University of Wollongong in Dubai

Prehľad všetkých štipendií na University of Wollongong in Dubai nájdeš tu.

Akademické štipendiá

15% – 50% zľava na školnom po celú dobu štúdia

Čakáme na potvrdenie podmienok štipendia pre rok 2024/2025

Akonáhle univerzita potvrdí viac informácií, táto stránka bude aktualizovaná a my ti pošleme e-mail

Pokiaľ ešte nemáš podanú prihlášku, určite nič neodkladaj aby si získal čo najvyššie zľavy a štipendiá. Ak s nami ešte niesi v kontakte a zaujíma ťa štúdium v Dubaji, kontaktuj nás!