Pokiaľ nevnímaš Dubaj len ako vysnívanú dovolenkovú destináciu, ale vieš si tam predstaviť aj žiť, študovať a využiť úžasné pracovné príležitosti a prax priamo v Dubaji, máme pre Teba fantastickú správu!
UniLink ponúka v spolupráci s našimi partnerskými britskými univerzitami v Dubaji exkluzívne garantované štipendiá, a to po celú dobu štúdia, ktoré školné zníži až o 20-40 %.

V tomto článku nájdeš kompletný zoznam štipendií aj s podmienkami na ich získanie a termíny, aby Ti žiadne z nich neutieklo.

A nezabudni, full-time master’s odbory na našich britských univerzitách v Dubaji sú len na 1 rok!

Middlesex University Dubai

International Study Grant

25% zľava na školnom po celú dobu štúdia

Early Bird Discount

Zľava 7 000 AED z celkového školného

Full Payment Discount

3% zľava na školnom

Príklad: MA International Business Management odbor stojí 70 000 AED (cca 17 927 EUR). Pokiaľ si občanom EÚ a budeš sa na túto univerzitu hlásiť cez UniLink získaš automaticky 25% International Study Grant, ktorý ti školné zníži na 52 500 AED (cca 13 445 EUR). Navyše, ak stihneš ponuku na štúdium formálne prijať a zapatiť zálohu na školné vo výške 3000 AED do 4. 3. 2023, získaš early bird discount vo výške 7000 AED, čím sa tvoje celkové školné zníži na 45 500 AED (cca 11 700 EUR).

University of Birmingham Dubai

Automatické štipendium pre UniLink študentov

30% zľava na školnom po celú dobu štúdia

Advanced Award

10% zľava na školnom

Príklad: MSc Computer Science stojí 130 270 AED (cca 33 363 EUR). Pokud se hlásíš přes UniLink, jsi EU občanem a formálně akceptuješ nabídku ke studiu a zaplatíš zálohu na školném ve výši 5000 AED do 31.07.2023, získáš automaticky exkluzivní slevu na školném ve výši 40 % (30+10 %), takže tvé celkové školné bude 78 162 AED (cca 20 018 EUR).

Heriot-Watt University Dubai

Prehľad všetkých štipendií na Heriot-Watt University Dubai nájdeš tu.

Early Bird Discount

zľava 6 000 – 8 000 AED na školné

Akademické štipendá

10% – 15% zľava zo školného

Full Payment Discount

3 % zľava na školnom

Pokiaľ ešte nemáš podanú prihlášku, určite nič neodkladaj aby si získal čo najvyššie zľavy a štipendiá. Ak s nami ešte niesi v kontakte a zaujíma ťa štúdium v Dubaji, kontaktuj nás!