Obdržanie vašich ponúk na štúdium sa nezadržateľne blíži, a teda aj riešenie ďalších krokov. Nižšie nájdete:

CLARION VILLAGE

Nájom:od €260 do €412 mesačne + cca €850 ročne za poplatky (energie, služby, a security deposit)
Deposit:€300 (vratný, pokiaľ nie si prijatý/á na IT Sligo)
Možnosť platieb nájomného:mesačne
Typy izieb:jednolôžkové a dvojlôžkové

Jednolôžková izba s double-bed (väčšou posteľou) a vlastnou kúpeľňou – €412 / mesiac

Jednolôžková izba so single-bed (jednolôžkovou posteľou) a vlastnou kúpeľňou – €390 / mesiac

Jednolôžková izba so single-bed a zdieľanou kúpeľňou – €370 / mesiac

Zdieľaná dvojlôžková izba pre 2 študentov s vlastnou kúpeľňou – €260 / mesiac

POZOR: Ubytovanie bude rýchlo zarezervované.

THE GROVE

Nájom:€500 / mesiac + zálohy za elektrinu (cca €300 ročne)
Deposit / záloha:€200 (vratný, pokiaľ nie si prijatý/á na IT Sligo)
Možnosť platieb nájomného:mesačne
Typy izieb:jednolôžkové

BENBULBEN COURT

Nájom:

od €440 / mesiac (poplatky za energie v hodnote €175 sú už v cene)
Deposit / záloha:
€300 (vratných €200, ak by si nebol prijatý na IT Sligo; €100 administratívny poplatok; UniLink pomôže nájsť náhradu, aby si neprišiel ani o administratívny poplatok ak sa na IDS nedostaneš)
Možnosť platieb nájomného:
5 splátok
Typy izieb:dvojlôžkové a jednolôžkové s privátnou kúpeľňou

Jednolôžková izba (už posledné jednotky izieb k dispozícii) – cca €645 / mesiac; Možnosť platiť v 5 splátkach (€2,600 – zaplatiť do 23.8. / €1000 – do 20.10. / €900 – do 15.12. / €800 – do 16.2. / €500 – do 13.4.)

Dvojlôžková izba (izba pre 2 študentov, ktorí zdieľajú spálňu a kúpeľňu iba spolu); 1 väčšia posteľ (king size) & 1 menšia jednolôžková posteľ

MILLIGAN COURT

Nájom:od €428 za mesiac
Deposit:€300 (vratných €200, ak by si nebol/a prijatý na IT Sligo; €100 administratívny poplatok; UniLink pomôže nájsť náhradu, aby si neprišiel ani o administratívny poplatok ak sa na IDS nedostaneš)
Možnosť platieb nájomného:5 splátok alebo mesačne
Typy izieb:jednolôžkové a dvojlôžkové izby

Jednolôžková izba so single-bed (jednolôžková posteľ, zdieľaná kúpeľňa) – €592 / mesiac

Jednolôžková izba s double-bed (väčšia posteľ, zdieľaná kúpeľňa) – €628 / mesiac

Dvojlôžková izba (zdieľaná izba s ďalším študentom, zdieľaná kúpeľňa) – €428 / mesiac

Ako si ubytovanie zarezervovať?

Všetky internáty vyššie uvedené je nutné rezervovať čo najskôr, viac ako 40% kapacity je už predbookovaných, pretože ponúka iba limitovaný počet miest a sú veľmi populárne.

Pokiaľ máš o štúdium na IT Sligo záujem a máš ho na prvých preferenciách, odporúčame si čo najskôr ubytovanie predrezervovať (ideálne už dnes).

Deposit je väčšinou z veľkej časti vratný, pokiaľ sa na ITS nedostaneš, a pokiaľ nájdeme náhradu, je vratný úplne. Dopyt po ubytovaní je veľký, a tak ti v UniLink radi prípadne pomôžeme s hľadaním náhradníka.

Prosím, daj nám čo najrýchlejšie vedieť, o aké ubytovanie máš záujem a my ti pošleme informácie k žiadosti o daný internát. Platba depositu bude prebiehať ihneď po žiadosti, aby ti internát miesto podržal.

*Informácie sú platné k 8.2.2022. Aktuálne informácie si môžeš overiť priamym preklikom na web internátov v nadpisoch.