Powered by Smartsupp

Dundalk Institute of Technology

Budgetové študentské ubytovanie

Keďže sa obdržanie vašich ponúk na štúdium, a teda aj riešenie ďalších krokov nezadržateľne blíži, nižšie nájdete možnosť najlacnejšieho a zároveň najpopulárnejšieho ubytovania v Dundalku pre študentov DkIT.

MOURNE VIEW HALL

Mourne View hall je privátny internát, ktorý spolupracuje s DkIT.

• Finančne najdostupnejšie internátne ubytovanie v Dundalku.
  • V každom apartmáne sa nachádzajú 3-4 jednolôžkové izby (izbu máš iba pre seba) a zdieľaš jednu kúpeľňu, kuchyňu, jedáleň, práčku a televíziu.
  • Izba je vybavená jednolôžkovou posteľou, stolom, stoličkou a skriňou.
  • Na tomto videu od nášho súčasného študenta uvidíš, ako taká izba na internáte v skutočnosti vyzerá.

Nájom: €360 mesiac (nájom je možné platiť mesačne)

Utilities/poplatky: €40-55 / mesiac

Deposit: €300 (platí sa pri bookingu; vracia sa na konci nájmu a je vratný, ak by si nedostal/a ponuku na štúdium)

Poloha: na polovici cesty medzi city centre a DkIT

Typy izieb: jednolôžková izba so zdieľanou kúpeľňou, kuchyňou a jedálňou

Dĺžka zmluvy: 1 alebo 2 semestre

Tento internát je nutné rezervovať ideálne vo februári, pretože ponúka iba limitovaný počet miest a je veľmi populárny. Pokiaľ máš o štúdium na DkIT záujem a máš ho na prvých preferenciách, odporúčame si čo najskôr ubytovanie predrezervovať. Depozit je plne vratný, pokiaľ sa na DkIT nedostaneš.

Pokiaľ máš o Mourne View Hall záujem, alebo máš akékoľvek otázky, napíš nám.

POZOR: Izby idú rýchlo preč, daj nám vedieť, čo najskôr!

Zdieľaj článok

Obsah článku

Prečítaj si viac o štúdiu v zahraničí

Stále váhaš?
Spoj sa s nami

Je to prvý krok k priateľskej on-line schôdzke, kde preberieme ako ti vieme pomôcť a kde ti zodpovieme všetky otázky.

Napíš nám a my sa s tebou čo najskôr spojíme.