Powered by Smartsupp

Bakalárske štipendiá na univerzitách v Dubaji pre akademický rok 2024/25

Pokiaľ nevnímaš Dubaj len ako vysnívanú dovolenkovú destináciu, ale vieš si tam predstaviť aj žiť, študovať a využiť úžasné pracovné príležitosti a prax priamo v Dubaji, máme pre Teba fantastickú správu!
UniLink ponúka v spolupráci s našimi partnerskými britskými univerzitami v Dubaji exkluzívne garantované štipendiá, a to po celú dobu štúdia, ktoré školné zníži až o 20-60 %.

V tomto článku nájdeš kompletný zoznam štipendií aj s podmienkami na ich získanie a termíny, aby Ti žiadne z nich neutieklo.

Middlesex University Dubai

International Study Grant

20% zľava na školnom po celú dobu štúdia

• Automaticky udelené všetkým študentom, ktorí sa hlásia cez UniLink
  • Štipendium sa prejaví ako 20% zľava na školnom
  • Nemožno kombinovať s akademickým štipendiom

Akademické štipendium

35% – 50% zľava zo školného po celú dobu štúdia

• udelené na základe výsledkov z maturitného vysvedčenia
  • nemožno kombinovať s International Study Grant (študent automaticky získa najvyššie štipendium, na ktoré splní podmienky)
  • podmienkou pre čerpanie štipendia po celú dobu štúdia je udržanie dobrých akademických výsledkov
50% zo školnéhopriemer 1.00 z maturitných predmetov
40% zo školnéhopriemer 1.25 z maturitných predmetov
35% zo školnéhopriemer 1.50 z maturitných predmetov

Early Bird Discount

Zľava 9 000 AED na školné v prvom ročníku štúdia

• Zľavu získaš ak prijmeš ponuku k štúdiu do 15. 4. 2024 a zaplatíš zálohu na školené 3 000 AED

Full Payment Discount

3% zľava na školnom

• Zľavu získaš ak zaplatíš ročné školné do 16. 9. 2024

Príklad: BA (Hons) Advertising, PR & Branding stojí 61 145 AED (cca 15 320 EUR) ročne. Pokiaľ sa na odbor hlásiš, stihneš ponuku prijať a zálohu uhradiť do 15. 4. 2024, cena je pre Teba automaticky lacnejšia o 9 000 AED, zaplatíš teda 50 145 AED. Navyše, pokiaľ zmaturuješ do priemeru 1.0, dostaneš automaticky zľavu na školnom 50% (najvyššie možné štipendium). Tým pádom celé Tvoje ročné školné bude 24 572 AED (cca 6 155 EUR).

University of Birmingham Dubai

Automatické štipendium pre UniLink študentov

30% zľava na školnom po celú dobu štúdia

• Automaticky udelené všetkým EU študentom, ktorí sa hlásia cez UniLink

Advanced Award

10% zľava na školnom z prvého ročníka štúdia

• Zľavu získaš ak prijmeš ponuku k štúdiu do 31. 05. 2024 a zaplatíš zálohu na školné vo výške 5 000 AED

Príklad: BSc (Hons) Business Management stojí 114 602 AED (cca 28 600 EUR) na celú dobu štúdia. Ak sa hlásiš cez UniLink, získaš automaticky exkluzívnu zľavu na školnom vo výške 40% (30 + 10 %) z prvého ročníka štúdia, takže Tvoje školné v prvom roce bude 68 761 AED teda cca 16 900 EUR. Na nasledujúce roky štúdia zíškáš zľavu vo výške 30%.

Heriot-Watt University Dubai

Štipendiá na HWUD budú potvrdené do konca novembra. Očakávame podobné štipendiá ako v minulom roku:

Prehľad všetkých štipendií na Heriot-Watt University Dubai nájdeš tu.

Early Bird Discount

Zľava 10 000 AED na školné v prvom ročníku štúdia

• Zľavu získaš ak prijmeš ponuku k štúdiu do 29. 2. 2024 a zaplatíš zálohu vo výške 10% ročného školného

Akademické štipendá

30% – 50% zľava zo školného na prvý ročník štúdia

• Udelené na základe výsledkov z maturitného vysvedčenia
  • POZOR! štipendium je rozpočítané formou zľavy zo školného do celej dĺžky štúdia; tzn. pokiaľ máš 3-ročný program, univerzita ti každý rok zníži školné o 1/3 výšky štipendia každý rok.
50% zo školného priemer 1.0 z maturitných predmetov
40% zo školného priemer 1.5 z maturitných predmetov (známky nemôžu byť horšie než 1, 1, 2, 2)
30% zo školného priemer 2.0 z maturitných predmetov (známky nemôžu byť horšie než 2, 2, 2, 2)

Full Payment Discount

3 % zľava na školnom

• Zľavu získaš ak zaplatíš celé ročné školné do 30. 9. 2024

University of Wollongong in Dubai

Prehľad všetkých štipendií na University of Wollongong in Dubai nájdeš tu.

15% – 50% zľava na školnom po celú dobu štúdia

• Čakáme na potvrdenie podmienok štipendia na rok 2024/2025
  • Hneď ako univerzita potvrdí viac informácií, táto stránka bude aktualizovaná a my ti pošleme e-mail

Pokiaľ ešte nemáš podanú prihlášku, určite nič neodkladaj aby si získal čo najvyššie zľavy a štipendiá. Ak s nami ešte niesi v kontakte a zaujíma ťa štúdium v Dubaji, kontaktuj nás!

Zdieľaj článok

Obsah článku

Prečítaj si viac o štúdiu v zahraničí

Stále váhaš?
Spoj sa s nami

Je to prvý krok k priateľskej on-line schôdzke, kde preberieme ako ti vieme pomôcť a kde ti zodpovieme všetky otázky.

Napíš nám a my sa s tebou čo najskôr spojíme.