Bakalárske štipendiá na britské univerzity v Dubaji pre akademický rok 2022/23

Pokiaľ nevnímaš Dubaj len ako vysnívanú dovolenkovú destináciu, ale hravo si tam vieš predstaviť aj žiť, študovať a využiť úžasné pracovné príležitosti a prax priamo v Dubaji, máme pre Teba fantastickú správu! UniLink ponúka v spolupráci s našimi partnerskými britskými univerzitami v Dubaji exkluzívne garantované štipendiá, a to po celú dobu štúdia, ktoré školné zníži až o 30-40%.

V tomto článku nájdeš kompletný zoznam štipendií aj s podmienkami na ich získanie a termíny, aby Ti žiadne z nich neutieklo.

Middlesex University Dubai

International Study Grant

20% zľava na školnom po celú dobu štúdia

• špeciálne UniLink štipendium, ktoré bude udelené všetkým študentom, ktorí sa hlásia cez UniLink
  • štipendium sa prejaví ako zľava vo výške 25% zo školného po celú dobu štúdia
  • Štipendium Ti bude udelené automaticky v prípade, že splníš podmienky uvedené vyššie
  • nemožno kombinovať s akademickým štipendiom
Akademické štipendium

do výšky až 50% zo školného

• štipendium udelené na základe výsledkov z maturitného vysvedčenia udelené na celú dobu štúdia
  • nemožno kombinovať s International Study Grant
50% zo školného – priemer 1.00 z maturitných predmetov
40% zo školného – priemer 1,25 z maturitných predmetov
35% zo školného – priemer 1,50 z maturitných predmetov

International Study Grant a Akademické štipendium spolu nemožno kombinovať. Študent automaticky dostane vyššie štipendium, na ktoré splní podmienky.

Príklad: BA (Hons) Advertising, PR & Branding stojí 55,700 AED (cca 13400 EUR) ročne. Pokiaľ sa na odbor hlásiš, stihneš ponuku prijať a zálohu uhradiť do 31.1.2022, cena je pre Teba automaticky lacnejšia o 8,000 AED, teda 1900 EUR. Navyše, pokiaľ zmaturuješ do 1.0, dostaneš automaticky zľavu na školnom 50% (najvyššie možné štipendium). Tým pádom, celé Tvoje ročné školné bude 23,850 AED teda cca 5700 EUR.

University of Birmingham Dubai

Automatické štipendium pre UniLink študentov
  • Automatické štipendium vo výške 40% zo školného
  • Platné po celú dobu štúdia
  • O štipendium nie je potrebné dodatočne žiadať – stačí, keď sa budeš hlásiť cez UniLink

Príklad: Bsc (Hons) Business Management stojí 109,145 AED (cca 26240 EUR) na celú dobu štúdia. Ak sa hlásiš cez UniLink, získaš automaticky exkluzívnu zľavu na školnom vo výške 40% po celú dobu štúdia, takže Tvoje školné bude 43,658 AED teda 10496 EUR.

Heriot Watt University Dubai

Prehľad všetkých štipendií na Heriot Watt University Dubai nájdeš tu.

Akademické štipendiá
50% – all grades 1 (1.0 priemer z maturitného vysvedčenia)
40% – grades 1,1,2,2 (1,5 priemer z maturitného vysvedčenia)
30% – grades 2,2,2,2 (2,0 priemer z maturitného vysvedčenia)
Full Advance Fee Payment Discount

Zľava 3% zo školného, ​​pokiaľ zaplatíš celú čiastku školného dohromady do 01.09.2022. Na štipendium máš tiež nárok, pokiaľ zaplatíš deposit vo výške 10% a celú čiastku školného neskôr.

Sports and Community Engagement Scholarship

​​Štipendium vo výške 30% školného z prvého roku štúdia pre 30 vybraných študentov. Na štipendium máš nárok, pokiaľ vynikáš v akomkoľvek športe, komunitných aktivitách alebo mimoškolských aktivitách na národnej alebo medzinárodnej úrovni. Štipendium je rozpočítané na celú dobu bakalárskeho štúdia.

Toto štipendium nie je možné kombinovať s akademickým štipendiom.

Pokiaľ ešte prihlášku nemáš kompletnú, určite nič neodkladaj a s pomocou svojho buddyho ju dajte dohromady čo najskôr, aby si stihol/a termíny na udelenie štipendií. Pokiaľ si s prihláškou ešte nezačal/a a máš záujem, kontaktuj nás!

Zdieľaj článok

Prečítaj si viac o štúdiu v zahraničí

Stále váhaš?
Spoj sa s nami

Je to prvý krok k spoločnej schôdzke. My sa na tvoj príbeh pozrieme, posúdime, čo pre teba môžeme urobiť a čo najskôr sa ozveme späť. Tvoji rodičia s nami budú v pohode. Máme sa čím pochváliť.